Záruka kvality

Firma Giacomini je známa svojím novátorským prístupom, veď základná filozofia Giacomini je úzko spätá s pojmami: kvalita, inovácia, technológia, ekológia.

Giacomini patrí k najväčším spracovateľom mosadze v Európe, čo jej umožňuje v podstatnej miere kooperovať s inými svetovými výrobcami systémov pre vykurovanie, chladenie a sanitu, ktorým Giacomini poskytuje svoje výrobné kapacity i svoje know-how vlastnou výrobou komponentov aj iných svetových značiek.

V súčasnosti Giacomini vyrába komponenty pre ďalších 26 svetových značiek. V súčasnosti – v dobe extrémnych požiadaviek na znižovanie nákladov na energetické zásobovanie objektov – Giacomini zostáva v pozícii európskeho lídra nielen v oblasti výroby, ale i v oblasti inovácii a patentov. Výsledkom niekoľkoročného vývoja, testovania a skúšok je patentovaný „vodíkový kotol“, ktorý svojou konštrukciou zapadá do filozofie Giacomini: „UŽ DNES MYSLÍME NA ZAJTRAJŠOK.“

Sortiment značky Giacomini poskytuje komplexné riešenie v oblasti vykurovania a chladenia, od kompletnej rady produktov pre distribúciu média, elektronické riadenie systému až po meranie spotreby.

Prečo Giacomini?

ikonka

najväčší spracovateľ mosadze v Európe

ikonka

výroba iba v Európe: Nemecko, Taliansko, Rakúsko, Śvajčiarsko

ikonka

komplexný systém od jedného výrobcu