Článkové radiátory Ardesia®

Radiátor Ardesia® od talianskeho výrobcu CORDIVARI je skvelým príkladom toho, že aj "nutnosť" môže byť štýlovým doplnkom. Nielenže spĺňa základné požiadavky, ktoré od radiátora očakávame, ale stáva sa aj detailom, ktorý podčiarkne osobitý štýl akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti.

Aké sú hlavné prednosti radiátora Ardesia®?

  1. VYSOKÁ ÚČINNOSŤ Radiátory Ardesia® sú skonštruované tak, aby účinne fungovali aj v nízko teplotných systémoch, ktoré sú čoraz častejšie presadzované aj z dôvodu ich nízkej energetickej náročnosti. Radiátory pracujú na princípe cirkulácie teplej vody, takže sú vhodné do systémov s akýmkoľvek tepelným zdrojom, od plynového kotla cez tepelné čerpadlá až po kotle na biomasu.
  2. DLHÁ ŽIVOTNOSŤ, ZÁRUKA AŽ 5 ROKOV Radiátory Ardesia® sú vyrobené zo 100% uhlíkovej ocele, ktorej povrchová úprava prechádza až 12 rôznymi fázami. Výsledkom je kvalitný produkt, ktorý nesklame ani po rokoch bezproblémového fungovania.
  3. ŠIROKÝ VÝBER ROZMEROV Jednou z popredných výhod je široká kombinovateľnosť výšky, šírky a hĺbky radiátora, takže je možné vyskladať si svoj vlastný radiátor prakticky na mieru.
  4. VHODNÉ AJ PRE REKONŠTRUKCIE V rámci produktovej rady Ardesia® bola špeciálne vytvorená skupina radiátorov, ktoré sú svojimi rozmermi a pripojeniami prispôsobené bežne používaným starším panelovým alebo liatinovým radiátorom, takže ich výmena nebude pre vás predstavovať žiadny problém.
  5. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Keďže radiátor nemá žiadne ťažko dostupné miesta jeho údržba je rýchla a jednoduchá.
  6. ELEGANTNÉ, HLADKÉ LÍNIE Čisté, rovné, elegantné línie vhodné do každej miestnosti. Radiátor už nebude tŕňom v oku ale štýlovým doplnkom! Navyše, vďaka oblým hranám sú radiátory Ardesia® viac ako vhodné do domácností s malými deťmi či do verejných priestorov ako sú škôlky alebo školy.
  7. ŠIROKÁ PALETA DOSTUPNÝCH FAREBNÝCH PREVEDENÍ Na výber máte z viac ako 70 rôznych farieb a povrchových úprav.
  8. VYMOŽENOSTI MODERNÉHO SVETA SÚ SAMOZREJMOSŤOU Radiátor Ardesia® nezaostáva ani v otázke inovatívnych technológii v oblasti termostatickej regulácie. Viaceré spôsoby pripojenia radiátorov k potrubiu, umožňujú nainštalovať rôzne typy radiátorových armatúr, zabezpečujúcich teplotnú pohodu v miestnosti a správnu funkčnosť celého systému.
  9. AJ NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ Pripojovacie armatúry vo farbe radiátora? Žiadny problém. Kde zavesiť uterák, utierku alebo položiť vázu? Máme riešenie aj pre prípady kombinácie rôznych bytových doplnkov s radiátorom.
  10. ONLINE CENOVÁ KALKULÁCIA IHNEĎ Nečakajte a vyskladajte si svoj radiátor na mieru v našej online kalkulačke!
Na stiahnutie

Technický list radiátorov Ardesia®

Otvoriť PDF

Online cenová kalkulácia na článkové radiátory Ardesia®

Stačí vyplniť jednoduchý formulár a systém Vám online vypočíta nezáväznú ponuku na mieru.

Chcem cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Neviete sa rozhodnúť alebo potrebujete odborné poradenstvo? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Kontakt