25-ročná záruka na systém podlahového vykurovania

Vyše 70-ročná história značky Giacomini sa zakladá hlavne na vysokej kvalite ako primárnej suroviny, tak finálneho produktu. Práve kvalita našich výrobkov a ich dlhá životnosť nám umožňujú poskytnúť záruku 25 rokov na všetky komponenty pevne zabudované v podlahe (rúrky, systémová doska, dilatačný pás). Záruka sa vzťahuje na všetky preukázateľné vady materiálu počas doby jej trvania.

Záručnú listinu vydáva generálny importér (Giacomini Slovakia s.r.o.), a to na základe písomnej (e-mailovej) žiadosti realizačnej firmy. Takže pokiaľ máte záujem o predĺženú 25-ročnú záruku na systém podlahového vykurovania, prekonzultujte tento váš záujem s inštalatérom, prípadne kontaktuje našich regionálnych obchodných manažérov, ktorí vám odporučia certifikovanú inštalatérsku firmu.

Žiadosť o vydanie záručnej listiny na poskytnutie 25-ročnej záruky je potrebné predložiť obchodným zástupcom našej firmy ešte pred ukončením realizácie systému podlahového vykurovania, nakoľko v každom objekte, v ktorom je inštalovaný systém podlahového vykurovania Giacomini, na ktorý má investor záujem uplatniť 25-ročnú záruku, je potrebné urobiť fyzickú obhliadku správnosti inštalácie. Pred finálnym zaliatím poterom je potrebné vyhotoviť kompletnú fotodokumentáciu inštalovaných komponentov, bez tejto dokumentácie nie je možné záručnú listinu vydať.

Základné podmienky získania 25-ročnej záruky na systém podlahového vykurovania Giacomini:

  • písomná žiadosť realizačnej firmy o vydanie certifikátu na 25-ročnú záruku
  • realizácia systému podlahového vykurovania certifikovanou inštalatérskou firmou (zoznam nájdete na TU)
  • všetok tovar použitý na systém podlahového vykurovania musí byť od značky Giacomini
  • fyzická obhliadka systému podlahového vykurovania zástupcom firmy Giacomini Slovakia s.r.o.
  • vyhotovenie fotodokumentácie ešte pred zaliatím poterom
Na stiahnutie

Záručná listina

Otvoriť PDF
Na stiahnutie

Servisný záznam

Otvoriť PDF

Idete stavať alebo už staviate? Uvažujete o podlahovom vykurovaní?

Využite možnosť 25-ročnej záruky. Naceníme vám vlastný systém podlahového vykurovania. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.

Cenová ponuka